Ana sayfa

Metal Awards Industrial Co.,Ltd

Şirket profili
Metal Ödülleri Industrial Co, Ltd metal el sanatları alanlarında yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe sahip bir üreticidir. Tarihçesi ve tecrübesiyle, kurduğu zaman sadece 30 kadrodan 200 personel ile bir fabrika geliştirdik. takım üyelerimiz daha önce bu büyük faktörden geldiği için şimdi zengin deneyime sahip güçlü bir ekibimiz var.


Müşterilerimizin ve üretimin taleplerini karşılamak için, sanat, film, kalıp, cila, kaplama, emaye, paketleme ve sevkiyat dahil fabrikamızda bir süre işlem yapıyoruz. Daha önce sadece iç işleri geliştirdik. Zamanın adımlarını atmak için, şimdiden denizaşırı iş geliştirmek için kendi denizaşırı ekibimiz var. Yeni yurtdışı müşterilerimize müjde, sadece iç işimiz olduğu için fiyat konusunda yeterince rekabetçiyiz, ancak nihai pazar hala Avrupa ve Amerika idi. Çin'de orijinal bir üretici bulduğunuz için ara bağlantı maliyetini düşüreceğiz.

Hizmet için, pls kalbini yere koymak, denizaşırı iş departmanı kadromuz birkaç yıl tecrübesi ve aynı rüya için yüksek coşku ile: herkes tarafından bilinen Metal Ödülleri yapmak için el sanatları ihtiyacı var. Satış, tasarım, proses ve kaplama dahil olmak üzere ihtiyacınıza göre makul bir öneride bulunacaktır. İtibarımız ve uygun tedarik için, biz aynı sanayi bölgesinde olduğu gibi yumuşak PVC, Konfeksiyon aksesuarları, hediye kutuları, kadife bez çantalar için iyi bir fiyat ile uzun vadeli işbirliği müşterilerimiz için bazı diğer el sanatları yaptık.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2010 : Fabrika kuruldu


2011 2 2 döküm makinesi ve daha 800T Damgalı İşleme eklendi


2012: Fabrika mevcut adresine taşındı ve malzeme sayısı daha fazla


2013 factory Fabrikanın kendi kaplama departmanımız vardı.


2014 : 3 emaye makinesi eklendi


2015 new Yeni şerit dokuma ve baskı bölmesi vardı ve aynı zamanda ABD'deki en büyük madalya şirketi ile çalıştık


2016 the Hükümetin çevre denetimini geçmek


2017 : Pss ISO ve Sedex denetimi


2018 : Spor madalyaları ve carvernial madalyaların en büyük tedarikçisiyiz

Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd Metal Awards Industrial Co.,Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

İş türü

Üretici

Markalar : Casino, BMW, Unilever, Dove, Rexona, WB, Paypal, Mercedes

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 2 Million-2.5 Million

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Özel Spor Madalyaları satış için iyi kalite Özel Spor Madalyaları satış için