Ana sayfa ÜrünlerStok Madalyaları

Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit

Sertifika
iyi kalite Özel Spor Madalyaları satış için
iyi kalite Özel Spor Madalyaları satış için
Müşteri yorumları
Merhaba Bella: Ben etkilendim. Güvercin 3D render harika. Sert, profesyonel çalışmalarınız için teşekkürler ...

—— Robér Nieuwkamp

Merhaba Bell: Bugün madalyonları aldım ve size nasıl etkilendiğimi anlatmaya başlayamıyorum. Harikalar. Eğer sana daha yakın olsaydım, bir durarak dururdum

—— Jacques Jean-Baptiste

Merhaba Bella: Evet yaptık ve onları seviyoruz! Tüm yardımlarınız için ve hızlı geri dönüş süresi için çok teşekkürler!

—— Ingrid Dujourd'hui

Ben sohbet şimdi

Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit

Çin Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit Tedarikçi
Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit Tedarikçi Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit Tedarikçi Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit Tedarikçi Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit Tedarikçi Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit Tedarikçi

Büyük resim :  Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Metal Awards
Model numarası: MA-35

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5adet
Fiyat: 0.3-0.8
Ambalaj bilgileri: 1 adet / poli çanta, 50 adet / orta çanta
Teslim süresi: 10-12day
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, PayPal
Yetenek temini: 500000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
tip: Çinko Alaşım ürün tipi: Stok Metal Madalyası
Menşe yeri: Guangdong, Çin (Anakara) şekil: Özelleştirilmiş
Kaplama: Parlak altın boyut: 70 * 3MM

 
Santa Kabartma Metal Döküm Madalya, Yumuşak emaye Madalya, Yüceltilmiş Şerit ile Pürüzsüz Geri
 
Die casting zinc alloy metal virture medal, design is from customer and custom size 70MM and thickness 3MM, shiny silver plating and soft enamel color and glitter colors. Döküm çinko alaşımı metal virture madalyası, tasarım müşteri ve özel boyut 70MM ve kalınlık 3MM, parlak gümüş kaplama ve yumuşak emaye rengi ve parıltılı renklerden. Sublimated ribbon 850*25MM both side. Sublime şerit 850 * 25MM her iki tarafta. We do not have a MOQ order so any quantity is ok. Herhangi bir miktar tamam olduğundan bir MOQ siparişimiz yok.
Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit
 
 
 
Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit
 

maddeMetal Virture Madalyaları
MalzemeÇinko Alaşım
süreçDöküm
RenkYumuşak emaye ve parlak renkler
KaplamaParlak altın
şekilgörenek
eleman2D seviyesi
Boyut70MM
Kalınlık3MM
Ek dosyaÖzel yüceltilmiş şerit
Geripürüzsüz
Numuneler süresi5-7gün
seri üretim 500 adet12 gün
Teslimat YöntemiHava, tekne, tren

 
Üretim detayları
 
 
Nasıl sipariş verilir:
1. soruşturma:
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen detials'ı bize E-posta veya Telefon ile gönderin, teklif vereceğiz ve 6 saat içinde size tavsiyede bulunacağız.
2. Yapıt:
Siparişi onayladıktan sonra, onaylamanız için sanat eseri oluşturacağız (örnekler, JPG, Ai, CDR veya fikriniz kabul edilebilir)
3. Üretim:
Sanat onaylandıktan sonra, ayarlayacaktır örnek veya seri üretim isteğiniz gibi.
4. Teslim süresi:
2-3 weeks. 2-3 hafta. However, if the delivery date is urgent, we will rush it for you in 7days. Ancak, teslim tarihi acilse, 7 gün içinde sizin için acele edeceğiz.
5. ödeme (tt, Western Union kabul edilebilir):
Vade: t / t veya Western Union, 30% ilk mevduat ve sevkiyat öncesi denge
6. soruşturma Herhangi Bir sorunuz
 
Soru 1: sen fabrika veya Ticaret Şirketi mısınız?
Cevap: biz fabrika.
Soru 2: bizim logo ile yapabilirsiniz veya bizim örnek ile aynı?
Cevap: Evet, tabii. Bizim ana çalışma özelleştirilmiş öğeleri üretmektedir.
Soru 3: Ne Zaman fiyat alabilirim?
Cevap: tüm ayrıntıları kontrol etmek ve sizin için tırnak listesi yapmak yaklaşık 30 dakika sürer.
Soru 4: örnekleme veya teslimat için zaman nedir?
Cevap: Normalde, örnek için 7-8days sonra üretim için 12-15days.
Soru 5: Ödeme yapmadan önce bize logomuzu kullanarak tasarım gösterebilir misiniz?
Cevap: Sorun değil, nasıl göründüğünü göstermek için kaba tasarım yapabiliriz.
Soru 6: ödeme koşulları nedir?
Cevap: göndermeden önce% 30% mevduat ve denge, biz mal hazır olduğunda fotoğraf gösterisi ayrıntıları alacak.
Soru 7: Ne garanti var biz göndermeden önce tüm ödemek zorunda beri? Ya mal yanlış veya kalitesiz alırsanız?
Cevap: fabrikamız 2010 yılından bu yana bu alanda olmuştur, ve emin kalite yapmak için kendi QC ekibimiz var. Ayrıca fabrikamız ISO 9001 geçti: 2015 ve Sedex Doğrulama.
 
 
Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit
 Noel Baba ve Noel Metal stok madalya ile emaye ve yüceltilmiş şerit
Metal Awards Industrial Co.,Ltd is a manufacturer with about 10 years history in the metal crafts fields.With the history and experience, we have developed to a factory with 200 staffs from only 30 staffs when it founded. Metal Ödülleri Industrial Co, Ltd metal el sanatları alanlarında yaklaşık 10 yıllık geçmişi olan bir üreticisidir. Tarih ve deneyim ile, kurulduğunda sadece 30 personelden 200 personel ile bir fabrikaya geliştirdik. we now have a strong team with rich experience as our team members came from those big factorty before. ekip üyelerimiz daha önce bu büyük faktörlerden geldiği için zengin deneyime sahip güçlü bir ekibimiz var.
To meet the request of customers and production,we have a while process in our factory including artwork, film,mold,polish, plating,enamel,packing and shipment. Müşteri ve üretim talebi karşılamak için, biz bir süre süreci var fabrikamızda sanat dahil, film, kalıp, lehçe, kaplama, emaye, ambalaj ve sevkiyat. We before only developed inland business. Daha önce sadece yurt içi iş geliştirdik. In order to keep steps with time, we have now already have our own overseas team to develop overseas business. Zamanında adımlar atmak için, şimdi zaten yurtdışı iş geliştirmek için kendi yurtdışı ekibimiz var. Good news to our new overseas customers, we are competitive enough in price as we had only inland business but the final market were still European and America. Yeni yurtdışı müşterilerimize iyi haberlerimiz var, sadece yurt içi işimiz olduğu için fiyatta yeterince rekabetçiyiz, ancak nihai pazar hala Avrupa ve Amerika idi. We will save the intermediate link cost for you as you have found an original manufacturer in China. Çin'de orijinal bir üretici bulduğunuz için ara bağlantı maliyetini sizin için koruyacağız.
For the service, pls set down your heart, our overseas business department staffs are with several years experience and high enthusiasm for a same dream: to make Metal Awards known by everyone needs crafts. Hizmet için, pls kalbini ayarladı, yurtdışı iş departmanı personelimiz birkaç yıl deneyim ve aynı rüya için yüksek coşku ile: herkes tarafından bilinen Metal Ödülleri yapmak el sanatları gerekiyor. Our salesman will have reasonable suggestion to you according to your requirement including design, process and plating. Satıcı, tasarım, süreç ve kaplama dahil olmak üzere ihtiyacınıza göre size makul bir öneri sunacaktır. For our reputation and convenient supply, we have done some other crafts for our long term cooperation customers with good price for soft PVC, Garment accessories, gift boxes, velvet tote bags as we are in the same industrial zone. Bizim itibar ve uygun tedarik için, biz aynı sanayi bölgesinde olduğu gibi yumuşak PVC, Konfeksiyon aksesuarları, hediye kutuları, kadife tote çanta için iyi bir fiyat ile uzun vadeli işbirliği müşterilerimiz için bazı diğer el sanatları yaptık.
 
 
 
                                      Özel madalyaların işçiliği
Medals are a testament to the superior winners of the various competitions. Madalyalar, çeşitli yarışmaların üstün kazananlarının bir kanıtıdır. We customize the shape, pattern and style you want, then it can be divided into sports medals and commemorative medals according to the use. İstediğiniz şekli, deseni ve stili özelleştiriyoruz, daha sonra kullanıma göre spor madalyaları ve hatıra madalyalarına ayrılabilir.
 
Özel madalya süreci aşağıdaki gibi yapma:
1. sanat yapma.
Bilgisayar teknolojisinin yaygınlaşmasıyla birlikte, bilgisayar çizimi önceki manuel çizimin yerini almıştır.
 
2. Kalıp yapımı.
The designed drawings are imported into the carving software for 3D modeling or editing. Tasarlanan çizimler 3B modelleme veya düzenleme için oyma yazılımına aktarılır. After that, we carve on the mold by machine. Bundan sonra, kalıp üzerinde makine ile oyuyoruz. The thickness of the carving knife should vary with the thickness of the lines in the drawing. Oyma bıçağının kalınlığı, çizimdeki çizgilerin kalınlığına göre değişmelidir. Comparing with the artwork, we can check if the mold is correct and if the lines of the design are continuous on the mold. Resim ile karşılaştırıldığında, kalıbın doğru olup olmadığını ve tasarım çizgilerinin kalıp üzerinde sürekli olup olmadığını kontrol edebiliriz.
 
3. Yerleştirme
Digging on the mold in order to let the raw material flowed into the mold. Ham maddenin kalıba akmasını sağlamak için kalıp üzerinde kazma. The quantites and size of the rabbet depended on the shape of medal. Kudetin nicelikleri ve boyutu madalya şekline bağlıydı. By doing this, it improves the products smoothness and very good help for controlling the reject ratio. Bunu yaparak, ürünlerin düzgünlüğünü ve reddetme oranını kontrol etmek için çok iyi yardımı geliştirir.
 
4. Kumlanmış
Put the mold into the machine tool of electrical discharge machining. Kalıbı elektrik deşarj işlemenin makine takımına koyun. Adjust the size of the copper plate according to the size of the part of sand effect requested by customer. Bakır plakanın boyutunu müşteri tarafından talep edilen kum efekti parçasının boyutuna göre ayarlayın. And adjust the current to control the size of the sand. Ve kumun boyutunu kontrol etmek için akımı ayarlayın.
 
5. kalıp parlatma
In the process of engraving the mold, there will be some traces of the carving knife leaving on the surface of the mold and needless sandblasted as well. Kalıbın gravür sürecinde, kalıbın yüzeyinde bırakarak ve gereksiz yere kumlanmış oyma bıçağının bazı izleri olacaktır. We will use 220# oilstone, 350# oilstone, 450# oilsone and 600# oilstone to polish the mold step by step first, and then polish the smaller corners and letters with fiber. İlk önce kalıbı adım adım parlatmak için 220 # yağ taşı, 350 # yağ taşı, 450 # yağ taşı ve 600 # yağ taşı kullanacağız ve daha sonra küçük köşeleri ve harfleri fiberle parlatacağız. The edge will be polished as well. Kenar da parlatılır.
 
6. Kalıp ısıl işlem
High temperature treatment of the mold in order to improve the hardness of the mold, go through 900 degrees of heat for 2 hours and then turn back again with 300 degrees for 5 hours. Kalıbın sertliğini arttırmak için kalıbın yüksek sıcaklıkta işlenmesi, 2 saat boyunca 900 derece ısıdan geçin ve daha sonra 5 saat boyunca 300 derece ile geri dönün. In this way we can avoid mold deformation or collapse caused by the not enough hardness of the mold. Bu şekilde, kalıbın yeterli sertliğinden kaynaklanan kalıp deformasyonunu veya çökmesini önleyebiliriz.
 
7. kalıp parlatma tekrar
Kalıp için ısıl işlemin neden olduğu oksit tabakası olacaktır, bu nedenle kalıbı tekrar parlatın.
 
8. Döküm
The die machine should be suitable to the products. Kalıp makinesi ürünlere uygun olmalıdır. Too large products with small machines will lead to the product line and pattern not full enougn. Küçük makinelere sahip çok büyük ürünler, ürün hattına ve desene tam olarak yetmeyecektir. Put the mold on the machine and adjust the position of the front mold and the back mold to reach the consistency. Kalıbı makineye koyun ve kıvama ulaşmak için ön kalıbın ve arka kalıbın konumunu ayarlayın. Adjust the pressure of the machine as well in order to make full products. Tam ürünler yapmak için makinenin basıncını da ayarlayın. We will check samples first before mass production. Biz seri üretim öncesi ilk örnekleri kontrol edecek. If all is ok, we will let the machine work automatically in high efficiency. Her şey yolundaysa, makinenin yüksek verimlilikte otomatik olarak çalışmasına izin vereceğiz.
 
9. Kenar taşlama
Pürüzlü kenarı eğe veya zımpara ile taşlama.
 
10. Parlatma Ürünleri
Pürüzsüz hale getirmek için ürünlerin ön ve arka kenarlarını ve yüzeyini parlatır.
 
11. Kaplama
Firstly clean the surface of the products after polishing. Polisajdan sonra ürünlerin yüzeyini temizleyin. Secondly, plate the background in copper color. İkincisi, arka planı bakır renginde plakalayın. Then we can plate any colors requested by order. Sonra sipariş tarafından istenen herhangi bir renk plaka olabilir. Such as shiny gold/ silver/ copper, antique gold/ silver/ copper, matt gold/ silver/ copper, limitation gold, spray black// blue/ white and so on. Parlak altın / gümüş / bakır, antika altın / gümüş / bakır, mat altın / gümüş / bakır, sınırlama altın, sprey siyah // mavi / beyaz vb. Finally, cover the products with oil and baking for 2 hours in the oven in order to protect the electroplated coatings from oxidation. Son olarak, elektroliz kaplamaları oksidasyondan korumak için ürünleri fırında 2 saat yağ ve fırın ile kaplayın.
 
12. kaplama için kalite kontrol
Take off the bad products which have bubble, watermark on the surface. Yüzeyde kabarcık, filigran olan kötü ürünleri çıkarın. And take off the one that is off color as well. Ve renksiz olanı da çıkar.
13. Renk doldurma
We fill the enamel color according to Pantone Solid Coated. Emaye rengini Pantone Solid Coated'e göre dolduruyoruz. Selectting a suitable cylinder to fill colors according to the input area size. Giriş alanı boyutuna göre renkleri doldurmak için uygun bir silindir seçmek. Need to be very careful to avoid spill or color changing. Dökülme veya renk değiştirmekten kaçınmak için çok dikkatli olmanız gerekir. After that, we clean the surface of the products since there will be a few colors spill onto the surface unneeded. Bundan sonra, gereksiz yüzeye birkaç renk döküleceğinden ürünlerin yüzeyini temizliyoruz.
14. Pişirme
Renk dolumundan sonra, renk haslığını güçlendirmek için ürünleri fırına koymamız gerekir.
15. Ekin takılması
Installing the attachment to the products. Ataşmanın ürünlere takılması. Like ribbon ( sublimated ribbon, plain ribbon and printed ribbon), rope and chain, ect. Şerit gibi (yüceltilmiş şerit, düz şerit ve baskılı şerit), halat ve zincir, vb.
16. Ambalaj

İletişim bilgileri
Metal Awards Industrial Co.,Ltd

İlgili kişi: bella

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)